WWW.PIANINO.XMC.PL

Budowa Instrukcja Opis Schematu Strojenie Instrumentu Ogłoszenia Teoria TBF Kalisz

🎹 Strojenie Pianin i Fortepianów Zachodniopomorskie

*** mgr JERZY MICHAŁOWSKI ***

Oferuję profesjonalne strojenie oraz drobną naprawę pianin i fortepianów na terenie woj. Zachodniopomorskiego. Strojenie pianin to proces wymagający ciszy i skupienia, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia rozstrojenia instrumentu. Proszę sobie wyobrazić, że przeciętne pianino lub fortepian ma około 250 strun i na każdą trzeba poświęcić około 1 minuty, aby dostroić ją do odpowiedniej częstotliwości według stroika. Jak łatwo policzyć, cały proces strojenia w skrajnych przypadkach może potrwać nawet do 5 godzin.

Naprawą i strojeniem instrumentów zajmuję się od wielu lat, nabyte bogate doświadczenie pozwala mi spełniać wysokie wymagania wielu zleceniodawców, w tym firm, osób prywatnych i instytucji.

W mojej pracy przykładam wielką uwagą do tego, aby z instrumentu wydobyć jak najpiękniejsze brzmienie i oprócz samego strojenia, na życzenie „wyrafinowanych” usługobiorców, chętnie podejmuję się i wykonuję proces intonacji. Służę także fachową opinią i doradztwem.

Strojenie pianin i fortepianów KOŁOBRZEG KOSZALIN, SZCZECIN

GDZIE PRACUJĘ
I STROJĘ PIANINA ORAZ FORTEPIANY?

Chętnie i często dojeżdżam do wymienionych niżej miast, jednak obszar mojej pracy, to prawie cały teren województwa zachodniopomorskiego, regularnie odwiedzam też wiele małych wsi i miasteczek.

 • – Kołobrzeg (miejsce rezydencji)
 • – Koszalin
 • – Szczecin
 • – Białogard
 • – Gryfice
 • – Chojnice
 • – Ustronie Morskie
 • – Dźwirzyno
 • – Trzebiatów
 • – Świdwin
 • – Mniejsze miejscowości

Napisz do Nas


  Zgodnie z Art.6. Ust.1. lit.a RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.


  Na zgłoszenia wysłane poprzez formularz kontaktowy odpowiadamy średnio w przeciągu do 12 godzin. Jesteśmy także cały czas dostępni w komunikatorze messenger, nasz link do profilu na FB: Tomasz Jerzy Michałowski

  Zapraszamy do kontaktu

  Muzyk, Stroiciel, Człowiek Orkiestra: Jerzy Michałowski and Son.

  2 komentarze

  1. Stefan Kowalczyk pisze:

   Pan Jerzy Michałowski to znakomity specjalista i tak jak ja, wielki miłośnik muzyki i zapalony meloman, jest bardzo skupiony podczas procesu strojenia i korzysta z profesjonalnego sprzętu. Jakość wykonanej usługi zasługuje na miano mistrzowskiej, instrument pięknie brzmi i doskonale się na nim gra, polecam!

  2. Krzysztof vel Fantomas pisze:

   Jestem z Koszalina i szukałem kogoś do nastrojenia mojego pianina, Pan Jerzy sprostał postawionemu zadaniu w sposób profesjonalny i fachowy. Dziękuję za poświęcony czas, doradztwo i wykonaną usługę strojenia oraz regulacji mechanizmu. To była duża przyjemność móc Pana spotkać.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *