WWW.PIANINO.XMC.PL

Budowa Instrukcja Opis Schematu Strojenie Instrumentu Ogłoszenia Teoria TBF Kalisz

Strojenie Pianin i Fortepianów 🎹 Zachodniopomorskie

*** mgr JERZY MICHAŁOWSKI ***

Oferuję profesjonalne strojenie oraz drobną naprawę pianin i fortepianów na terenie woj. Zachodniopomorskiego. Strojenie pianin to proces wymagający ciszy i skupienia, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia rozstrojenia instrumentu. Proszę sobie wyobrazić, że przeciętne pianino lub fortepian ma około 250 strun i na każdą trzeba poświęcić około 1 minuty, aby dostroić ją do odpowiedniej częstotliwości według stroika. Jak łatwo policzyć, cały proces strojenia w skrajnych przypadkach może potrwać nawet do 5 godzin.

Naprawą i strojeniem instrumentów zajmuję się od wielu lat, nabyte bogate doświadczenie pozwala mi spełniać wysokie wymagania wielu zleceniodawców, w tym firm, osób prywatnych i instytucji.

W mojej pracy przykładam wielką uwagą do tego, aby z instrumentu wydobyć jak najpiękniejsze brzmienie i oprócz samego strojenia, na życzenie „wyrafinowanych” usługobiorców, chętnie podejmuję się i wykonuję proces intonacji. Służę także fachową opinią i doradztwem.

Strojenie pianin i fortepianów KOŁOBRZEG KOSZALIN, SZCZECIN

*** GDZIE PRACUJĘ I STROJĘ PIANINA ORAZ FORTEPIANY? ***

Chętnie i często dojeżdżam do wymienionych niżej miast, jednak obszar mojej pracy to prawie cały teren województwa zachodniopomorskiego, regularnie odwiedzam też wiele małych wsi i miasteczek.

– Kołobrzeg (miejsce rezydencji)

– Koszalin

– Szczecin

– Białogard

– Gryfice

– Chojnice

– Słupsk

– Ustronie Morskie

– Dźwirzyno

– Trzebiatów

– Świdwin

– Mniejsze miejscowości

📞 tel.+48 607 491 581, Skrzynka pocztowa: xmcplk@gmail.com

Zapraszam do kontaktu Muzyk, Stroiciel, Człowiek Orkiestra: Jerzy Michałowski.2 replies on “Strojenie Pianin i Fortepianów 🎹 Zachodniopomorskie”

Stefan Kowalczyk pisze:

Pan Jerzy Michałowski to znakomity specjalista i tak jak ja, wielki miłośnik muzyki i zapalony meloman, jest bardzo skupiony podczas procesu strojenia i korzysta z profesjonalnego sprzętu. Jakość wykonanej usługi zasługuje na miano mistrzowskiej, instrument pięknie brzmi i doskonale się na nim gra, polecam!

Krzysztof vel Fantomas pisze:

Jestem z Koszalina i szukałem kogoś do nastrojenia mojego pianina, Pan Jerzy sprostał postawionemu zadaniu w sposób profesjonalny i fachowy. Dziękuję za poświęcony czas, doradztwo i wykonaną usługę strojenia oraz regulacji mechanizmu. To była duża przyjemność móc Pana spotkać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *